• Ново
Spornette DeVille Свиња Наежвам Тркалезна Четка Во Собата

Spornette DeVille Свиња Наежвам Тркалезна Четка Во Собата

DEN 1656.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Свиња Наежвам Тркалезна Четка Во Собата; Вклучува Еден Момент Пет Инчен Тркалезна Четка Модел Три Една Две; Две Инчен Тркалезна Четка Модел Три Една Четири; Две Точка Пет Инчен Тркалезна Четка Модел Три Една Шест.Круг Четки За Удар За Сушење; Дизајниран За Да Ги Стил Дури И Додадете Корен Лифт И Волумен; Навивам И Бран Кога Се Користи Со Удар Фен; Нудат Најдобрите Наежвам Да Се Изедначи На Косата Кога Се Користи Со Топлина За Време На Вашиот Удар Надвор; Совршен За Удар Од Стилот И Звукот.Професионални Круг Коса, Четки; Овие Се Професионални Круг Коса, Четки Кои Даваат Професионални Резултати И Ќе Трае Со Години На Повторна Употреба.Сто Проценти Свиња Коса Наежвам Четки; Густа Висок Квалитет Свиња Коса Наежвам Четки Редистрибуира Вашето Влакната Природни Масла Оставајќи Shinier И Повеќе Податлив; Без Мрсна Израстоци; Употреба На Оваа Четка Како Дел Од Вашето Секојдневно Чешлање Рутина.Косата Четка Во Собата За Сите Типови Коса; Овој Сет На Коса, Четки Се За Секого Со Било Коса Видови; Тие Се Големи Коса, Четки За Природни И Да Се Третираат Дури И Етнички И Крупни И Африкански Коса.

Особините

Купувачите избираат и

Професионални Керамички Грејач Коса Зацврстување Четка,Авто-Заклучување,Анти Scald,Нула Штета,Прилагодлива Температура,Инстант

410450°F за густа коса;338410°F за нормална коса;250338°F за тенка коса.MCH Брзо се загреваат,Навистина Нула Штети н�

DEN 719.76

Слатки Птици Во Љубовта Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел

Големина : Четка Косата Е 8.Еколошки Материјали Се Само За Да Можете Да Ја Користите Послободно, Ќе Помог�

DEN 407.76

Косата Четка, Ергономски Се Справи Со Шупливи Надвор Дизајн Чисти, Уредни Скалпот Масажа Ублажување На Притисокот

Скалпот Масажа : Оваа масажа чешел може ефективно масажа на вашиот скалп и олеснување на вашата глава пр

DEN 213.36

Месечината Ноќ Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За Жени,

ЕкоПријателски Материјал : Месечина Ноќ Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Животната С�

DEN 407.76

Мистериозен Дрво Птици, Риби Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница

Ние Сме Многу Сигурни Во Нашите Производи.7(W) Инчи,Широк Pin Перница За Да Се Покријат Голем Број На Коса Н�

DEN 407.76

Шарени Племенски Флорални Слон Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница

Ние Сме Многу Сигурни Во Нашите Производи.8 Inch Styles : Шарени Племенски Флорални Слон Patterns Note : Избегнувајт�

DEN 407.76