• Ново
Jcsportline Задните Покривот Прозорец Спојлер одговара на Хонда Граѓански Type R Hatchback 4 Врата до 2015 година 3PCS/Set

Jcsportline Задните Покривот Прозорец Спојлер одговара на Хонда Граѓански Type R Hatchback 4 Врата до 2015

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Јаглерод влакна,Направена од страна на одобрен & сертифицирани производители со материјали кои ги исполнуваат барањата на пазарот и патот употреба прописи.Fitment : Ова задните покривот спојлер одговара за Хонда Граѓански Type R Hatchback 4 Врата до 2015 2016 година. Пакетот вклучува : 1 компјутер заден спојлер.Овој заден прозорец спојлер може да се направи возило да изгледа како повеќе ефикасноста на автомобил, тоа додава повеќе надолу сила и помага аеродинамичен,драматично подобрување на стајлинг и изглед.Оваа задниот спојлер ќе биде испорачуван EMS, нормално тоа може да се пристигне во сад во текот на 5-9 работни дена.FITMENT : за Хонда Граѓански 2015 Type R Hatchback 4-Врата 2.0 L 1996 CC 122 Cu.Во.l4 ГАС DOHC Turbocharged.

Особините

Купувачите избираат и