• Ново
Симпатична Заби И Четка Со Срцето Торба За Лаптоп Случај 13/14/15.6 Инчен Лаптоп Гласник Торба Crossbody Briefcase

Симпатична Заби И Четка Со Срцето Торба За Лаптоп Случај 13/14/15.6 Инчен Лаптоп Гласник Торба Crossbody Briefcase

DEN 984.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.Материјал : Остварување На Висок Квалитет На Оксфорд Ткаенина Ткаенина, Кој Е Лесен, Водоотпорен И Издржливи. 2.Три Големина : Лаптоп Торба Има Три Големини(13"/14"/15.6") За Вашиот Изберете, Одговара На Повеќето Лап-Топ Компјутери. 3.Практичен Дизајн : Со Отстранлив Прилагодливи Рамо, Рака, Која Погодност Можете Да Ги Конвертирате Вашите Бизнис Кеси За Една Рачна Ташна, Crossbody Торба Или Бизнис Briefcase. 4.Мулти-Функција : Мода И Исклучителен Дизајн, Совршен За Патување, Бизнис, Канцеларија, Студирам И Одмор Итн. 5.Грижа Инструкции : Тоа Е Препорачливо Да Се Мијат Со Рака, Не Кајгана.Симпатична Заби И Четка Со Срцето Лаптоп Торба 13/14/15.6 Инчен Таблет Торба За Носење Briefcase Чанта.

Особините

Купувачите избираат и

Ретро Таванот-Тип на Таванот Вино Решетката Цврсто Дрво Таванот Декорација Полица,привремено Прекината Таванот

ВИСИ ВИНО РЕШЕТКАТА / ТАВАНОТ ПОЛИЦА : Европската ретро Стил на Железо Виси Вино Стакло Рек Таванот Деко�

DEN 1727.76