• Ново
Меки Ручек Кутија [Казна Стил Црна]

Меки Ручек Кутија [Казна Стил Црна]

DEN 1030.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : капак = КАКО смола тело / затка / партиција = полипропилен, Заптивка = силиконска смола.има одобрение за комерцијализација на производот лиценци од страна карактер давачи на лиценци како што Sanrio, Takara Tomy и Дизни, и произведува и дистрибуира ручек кутии и шишиња со вода за деца.има одржа Љубов во Срцето, Соништата за Живеење слоган висока од неговото лансирање во 1950 година, и беше награден со лојални покровителство на изминатите 60 години.

Особините

Купувачите избираат и

QIN Електрични Ручек Кутија За Автомобили и Дома се Отстранува од не ' Рѓосувачки Челик Преносни Материјал Потоплите

Спецификација : Електрични ручек кутија Боја : виолетова+white Electric ручек кутија напон : 220 VElectric моќ на руче

DEN 5723.52