• Ново
Познатиот Трговски | Висока Чистота SLES70 | Натриум Lauryl Етер Сулфат (55 Литри Тапан)

Познатиот Трговски | Висока Чистота SLES70 | Натриум Lauryl Етер Сулфат (55 Литри Тапан)

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

SLES70 (натриум lauryl етер сулфат).Детергент & Сурфактант.Многу ефикасни пенење агент.Задоволство Загарантирана, Направени во САД.SLES70 е прифатена контракција на натриум lauryl етер сулфат, е anionic детергент и сурфактант се најде во многу производи за лична нега (сапуни, шампони, паста за заби, итн.).

Особините

Купувачите избираат и