• Ново
Низ Меѓународните SV5C.110-УЛ Пи SuperVac Комерцијални Одделение 2-Фаза Вакуум Пумпа со Филтер за Печки, 5.6 cfm УЛ/АДС

Низ Меѓународните SV5C.110-УЛ Пи SuperVac Комерцијални Одделение 2-Фаза Вакуум Пумпа со Филтер за Печки, 5.6

DEN 2388.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Станува стандард, со сите потребни елементи и висок капацитет на издувните гасови масло магла Филтер кој исто така се враќа заробени пумпа за масло назад на пумпа и го прави пумпа потивко да се кандидира.Спецификации - моќ : 110 V, 60 Hz една фаза 400 W - транспорт стапка : 5. 6 cfm - вакуум ниво : 0.Транспорт стапка : 5. Издувните филтер врска : Nw25/Kf25.Овие пумпи се дизајнирани за сигурен долго време континуирано работење.Бесплатни висок капацитет на издувните гасови масло магла Филтер , Kf25 флексибилни Нерѓосувачки челик подолу (3. 6 cfm комерцијални одделение тешки dual-фаза вакуум пумпа, ќе се земе вашата вакуум надолу до 0.

Особините

Купувачите избираат и

Homesprit лабораторија Вакуум Филтрација Пумпа за Лабораторија Вакуум Филтрација Дестилација Апарати за Филтрирање

Homesprit лабораторија вакуум филтрација пумпа е погодна за Лабораторија Вакуум Филтрација Дестилација Ап�

DEN 1862.40