• Ново
Кралот Меѓународни Нерѓосувачки Челик 1 Зачукуваше Бавно Фидер Куче Сад, Кутре Сад,Кутре Храната Сад,Куче Сад за Мали Кучиња,11.4,Кутре Чинијата,Кутре Материјали,Кут?

Кралот Меѓународни Нерѓосувачки Челик 1 Зачукуваше Бавно Фидер Куче Сад, Кутре Сад,Кутре Храната Сад,Куче Сад

DEN 381.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 ltr Јачина на звук.Поставените центар ви помага да се обезбеди puppies не прошетка, или седат на сад и на ниски rim го прави хранење време многу полесно и помага да се задржи puppies почиста.Пластични е најлошата опција која содржи хемикалии кои може да се наруши една животни хормоналната рамнотежа.5 инчи дијаметар.Освен тоа, пластични акумулира длабоките гребнатини дека харбор insanitary работи и може да биде тешко да се исчисти.Совршен Кутре материјали, куче материјали за куче храна, кутре храна, куче вода сад. 【Лесно да се Чисти s најбезбедно и издржливи (нема да попуштат или се скрши ако падна), релативно лесно и лесно да се носат и чиста.ИДЕАЛЕН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КУТРЕ САД сад е само сад, нели?За жал, тоа не е случај.Удобен Дизајн Кутре Храната Сад Ова јадење е совршен за младите puppies да ги споделат своите храна или вода.Повеќето храна за миленичиња чинии се направени од не ' рѓосувачки челик, пластика, керамика.Клучни Придобивки : машина за миење Садови Безбедно и Лесно да се Чисти Изработени од Високо Квалитетен не 'Рѓосувачки Челик Пластовидно Дизајн за Лесно Складирање или Патување Екстра Голем Дијаметар да се Обезбеди Доволно Простор за Неколку Puppies Нерѓосувачки Челик Кутре Хранење Чаши Намалување на Хаос и да ја Направат Многу Полесно да го Контролираат Интензивно Расте Кученца Димензии & Капацитет : Димензии : 11"/ 29 см Дијаметар Капацитет : 5¼ Купот/42 оз ед.

Особините

Купувачите избираат и