• Ново
Feit 7.3 Вати A19 Dimmable LED Светилки 3-Pack (equiv до 40 w)

Feit 7.3 Вати A19 Dimmable LED Светилки 3-Pack (equiv до 40 w)

DEN 1054.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мулти-Користете Декоративни.Трае 22.8 години.Инстант On.Мека Бела 2700k, Полн Спектар на Затемнување.Меркур Слободни.Сите круг светлина Дистрибуција.Feit 7.3 Вати A19 Dimmable LED Светилки 3-Pack (equiv до 40 w) Температура на Бојата : 2700k Lumens : 485 Живот : 25,000 Часа.

Особините

Купувачите избираат и