• Ново
BINMIHU Мебел Влошки за Тврдо дрво Подови, 50pcs Φ 4.5-20mm Круг Само Лепило Силиконска Гума Нозе Подлога, Мебел Кабинет Вратата Амортизерите Бафер Анти-Судир Против Пролизг?

BINMIHU Мебел Влошки за Тврдо дрво Подови, 50pcs Φ 4.5-20mm Круг Само Лепило Силиконска Гума Нозе Подлога, Мебел

DEN 1922.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Висок Квалитет] Направени од издржлив материјал, убава и практична. [Издржливост] Анти- ' рѓа и отпорност на триење, долгорочна употреба. [Функција] Овој производ може да се заштити мебел, дрво, керамика, линолеум, спречување на гребнатини на мазни и цврсти површини, и да се намали триењето и бучава кога мебел потези.Тоа има карактеристики не се лизга, шок-доказ и носат-отпорни. [Примена] Тие се идеални кат заштитници за столови.Тоа може да се заштити кат од гребнатини, а исто така може да се користи како лизгачки блок за мебел.Често се користи под столчиња во домови, канцеларии, храна судови или ресторани. [Reminder] Молиме проверете ги бараната големина пред купување, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Опис : Ритам : 50 °Функција : не се лизга шок absorption Package Вклучуваат : Според вашите Изберете!.

Особините

Купувачите избираат и