• Ново
Eyret Барок Круна и Тиара Кристал Шарени Гроздобер Кралицата Круни Кристал Злато Матурска Круна Церемонија Headband за Жени и Девојчиња(D Шарени)

Eyret Барок Круна и Тиара Кристал Шарени Гроздобер Кралицата Круни Кристал Злато Матурска Круна Церемонија Headband

DEN 543.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поради различни производствени серии.Rhinestones со висок квалитет не е лесно да падне.Сјајот кристал направи да изгледаат повеќе убава и шармантна.Големина : 6.Боја : Gold Size : 6.Големината е околу 3.Пакет : круна во кутија.Секој круна е исклучителна и стилски.Совршен headband круна е костим за различни прилики.Кралицата круна е костим за различни прилики.Бојата на круната кристали ќе бидат различни од слики.Бојата е шарени и злато.

Особините

Купувачите избираат и