• Ново
DOITOOL 4pcs Кревет Мебел Risers Анти Лизга Подлога Тешки Пластични Дното Заштитник Лифтови Каучот Heightening Влошки за Маса и Стол Лифтови

DOITOOL 4pcs Кревет Мебел Risers Анти Лизга Подлога Тешки Пластични Дното Заштитник Лифтови Каучот Heightening

DEN 1281.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој мебел нозете на перница има повеќе функции, може добро заштитете го вашиот подот, да се зголеми висина на вашиот мебел.дрво кат гребнатини, не се лизга, намалување на бучавата, подобро отколку традиционалните мебел стол влошки за нозе.Тоа може да одигра многу добро визуелниот ефект помеѓу вашиот мебел и подот, и може добро заштитете го вашиот подот.- Тоа може да одигра многу добро визуелниот ефект помеѓу вашиот мебел и подот, и може добро заштитете го вашиот кат.- Инсталацијата е едноставна, лесно може да се применат за да се повеќето мебел, и може да донесе повеќе погодност.Пакет Вклучувајќи 4 x мебел нога влошки.Опис На мебел нозете на перница е удобен и издржливи, и да се грижи за вашиот мебел и подот за долго време.- Има широк спектар на апликации и може да се користи во домови, продавници, хотели, бањи и други места.- Боја : Црна.Има широк спектар на апликации и може да се користи во домови, продавници, хотели, бањи и други места.Карактеристики - Материјал : Пластика.Може да помогне во намалување на отпорот и го прават тоа полесно да се движат столици без лифт нив.- дрво кат гребнатини, не се лизга, намалување на бучавата, подобро отколку традиционалните мебел стол влошки за нозе - Може да помогне во намалување на отпорот и го прават тоа полесно да се движат столици без лифт нив.

Особините

Купувачите избираат и