• Ново
YYZWNC Фенер LED светлото на рефлекторите Работа Светло Светло Батерија Сијалица searchlight Отворено Рачни центарот на Вниманието (Боја : А, Големина : 1225.5 см)

YYZWNC Фенер LED светлото на рефлекторите Работа Светло Светло Батерија Сијалица searchlight Отворено Рачни

DEN 14131.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Супер висока моќност, пренослива светилка.Извор на светлина е стабилна, долг живот и широк опсег.Долго траење на батеријата, тешко и анти-падот.Голем и лесен телото го прави лесен за носење.Често се погодни за кампување, планинарење, риболов, едрење, итен случај осветлување, отворено, спасување.Супер висока моќност, пренослива светилка.Извор на светлина е стабилна, долг живот и широк опсег.Долго траење на батеријата, тешко и анти-падот.Голем и лесен телото го прави лесен за носење.Често се погодни за кампување, планинарење, риболов, едрење, итен случај осветлување, отворено, спасување.Пакетот вклучува : 1 x searchlight Notice : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Идеален за активности на отворено како на пример пешачење, кампување, лов, велосипедизам и повеќе активности на отворено.

Особините

Купувачите избираат и

Ретро Таванот-Тип на Таванот Вино Решетката Цврсто Дрво Таванот Декорација Полица,привремено Прекината Таванот

ВИСИ ВИНО РЕШЕТКАТА / ТАВАНОТ ПОЛИЦА : Европската ретро Стил на Железо Виси Вино Стакло Рек Таванот Деко�

DEN 1727.76