• Ново
Пакет - 4 предмети: Alessandra Перика од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка, BeautiMark Синтетички Шампон & Широк Заб Чешел - Боја: 27T613S8

Пакет - 4 предмети: Alessandra Перика од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка, BeautiMark Синтетички

DEN 7833.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

5" околу од косата на тилот на вратот.Прилагодливи Табови.5" Тилот 13.На врвот е исто така рака-врзани и направени со чиста материјал да се создаде скалпот изглед.ОВА НЕ Е ДЕФЕКТ, бидејќи секој човек е едноставно различни.Секоја перика се протега на половина инч поголеми или помали користење на прилагодливи ремени.На капа е отворен wefting на страните и да се врати за да се овозможи воздух за да дојде преку кои ви држи кул и удобно во текот на целиот ден.Оваа перика има капа големина на Просекот, тоа значи на обемот е appox.КАКО ДА СТИЛОТ : Подготвени да се носат надвор од кутијата.Најдобра репрезентација на боја е во природно осветлување.Ве МОЛИМЕ ЗЕМЕТЕ предвид : Стил може да изгледа малку поинаков од вас отколку модел базиран исклучување на лицето форма/големина/врат должина/челото големина.ОПИС : НАЈДОБРИ ПРОДАВАЧОТ Alessandra од страна на Џон Renau е долг, слоевит и крајно природен изглед на синтетички перика со променлив слоеви.Не се претпостави што се добива бојата на моделот.75" Страни 10.Пакет - 4 предмети : Alessandra Перика од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка, Beauti Mark Синтетички Шампон & Широк Заб Чешел.Ве молиме изберете бојата што сакате базирани исклучување на боја опции на правото на производот страница.Бојата може да биде различен од очекува на основа исклучување на бојата на косата против вашите лични тонот на кожата, бојата на вашата кошула & осветлување сте во (внатрешна/надворешна, флуоресцентни/бела светла и сл.

Особините

Купувачите избираат и

Десет стапчиња за јадење Перики 99J Црвено Бургундија 13x6 HD Транспарентен Бразилецот Тело Бран Перика Пред-Извлечен

Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста.Стави argan масло да се меки на к�

DEN 7847.76