• Ново
Kichler 338629WSP Arkwet Клима 1-Светлина за Полнење, 17 W LED, Корави Челик Прав Грб

Kichler 338629WSP Arkwet Клима 1-Светлина за Полнење, 17 W LED, Корави Челик Прав Грб

DEN 868.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Крај : Корави Челик Прав Грб - Стакло : Гравирани Случаи Опал.Светилка Тип : LED.Материјал : Алуминиум.Факултативна Arkwet Клима(TM), ПРЕДВОДЕНА liht комплет во Мат Бела завршница со Гравирани Случаи Опал севда.Сенка Вклучени : ТОЧНО.

Особините

Купувачите избираат и

Ретро Таванот-Тип на Таванот Вино Решетката Цврсто Дрво Таванот Декорација Полица,привремено Прекината Таванот

ВИСИ ВИНО РЕШЕТКАТА / ТАВАНОТ ПОЛИЦА : Европската ретро Стил на Железо Виси Вино Стакло Рек Таванот Деко�

DEN 1727.76