• Ново
Taykoo Хидратантен Мат Усна Сјај Кармин, Мазна дупка со Доказ Апликација на Течен Кармин Шминка, Сет од 3

Taykoo Хидратантен Мат Усна Сјај Кармин, Мазна дупка со Доказ Апликација на Течен Кармин Шминка, Сет од 3

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мат Кармини донесе посебна формула за да се постигне мат финиш уште не сушење ниту дебели како и обично мат кармин.Тоа обезбедува мат финиш вашите усни и остава чувство мека на целиот ден.На кармин текстура е лесна и мека, со високо пигментирани мат финиш, без да се загрозат хидратантен удобност.Мат Кармин формула е долга-трајни и водоотпорен, навлажнувачки, дупка со доказ.Тоа е свилен, таписерии и домот, направи копија на вашите усни лесно, погоден за сите сезони шминка, особено во канцеларија, датира, шопинг, лето партија со пријатели.Ова е многу удобен, многу убава кармин, лесно да се носат.

Особините

Купувачите избираат и