• Ново
tech21 Ево Проверете Телефон Случај за Apple iPhone 12 и 12 Про 5G со 12 ft Капка Заштита, Smokey/Црна

tech21 Ево Проверете Телефон Случај за Apple iPhone 12 и 12 Про 5G со 12 ft Капка Заштита, Smokey/Црна

DEN 702.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

12ft (3.6 m) ВЛИЈАНИЕ ЗАШТИТА : Како тестиран од страна на нашите научници, ова не се лизга случај нуди на врв на заштита за вашиот телефон и неговата камера.ЕФЕКТИВНА ЗАШТИТА : Нашата авто-чистење случаи се направени со материјали кои се развиени во соработка со Bio Cote, оваа формула е изграден во случај и добива на работа, во само 15 минути, правејќи се дека вашиот случај е чиста секој пат тоа е приведено.ЗАМЕНЛИВ КОПЧИЊА : се Меша и да одговара на бојата на вашиот случај со флексибилни копчиња.ТЕНОК ПРОФИЛ : Паметни материјали се заштити без големо.iphone случај.

Особините

Купувачите избираат и