• Ново
EMBRACESUN 3000mAh Моќ Батеријата BOS6V NiMh Батерија 6V Замена за Bosh 6V Батеријата 8787001277 8787335119

EMBRACESUN 3000mAh Моќ Батеријата BOS6V NiMh Батерија 6V Замена за Bosh 6V Батеријата 8787001277 8787335119

DEN 654.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Pls целосно циклус вашата батерија(целосно полнење,а потоа целосно празнење)најмалку два ПАТИ пред редовна употреба.Капацитет : 3000m Ah.Производите се FCC, Ro HS и CE уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара на ОЕМ производи, како добар што дури и подобри од оригиналите.Производство Спецификации : Напон : 6 V.Кога се двоумите,ја полните вашата батерија преку ноќ. : За Bosh : D870 E,D861 E,D962 E,FDD087,8781105908 8787335119 За Somfy : FDD087 P,710055,8787001277,8787335119. 30-Ден парите назад и 12 месеци гаранција.Како врвен снабдувач на алтернативни алат, производство на батерии и полначи информации за опфаќа Бренд се : Bosh,Црно-дек,Dewal,Dysn,Hilti, Hitach,Makit Milwauki, Ryobi, Вештин, Wox,итн. Замена на Оригинална Батерија Бр.Професионални Замена на Bosh батеријата, Компатибилен Со BOSH K6 K8 K10 K12 SOMFY Тркалаат-Лифт K10.Батерија Тип : Ni Mh.Батерија Тип : Ni Mh;Напон : 6 V;Капацитет : 3000m Ah;Моќност : 18 W;коњски сили : 0.

Особините

Купувачите избираат и

Ретро Таванот-Тип на Таванот Вино Решетката Цврсто Дрво Таванот Декорација Полица,привремено Прекината Таванот

ВИСИ ВИНО РЕШЕТКАТА / ТАВАНОТ ПОЛИЦА : Европската ретро Стил на Железо Виси Вино Стакло Рек Таванот Деко�

DEN 1727.76