• Ново
Тоа е Погоден за мали Деца на Tricycle 1 до 3-годишна Внатрешна и Надворешна Велосипедизам да Научат да Одиме На Младата Вокер Tricycle Tricycle Биланс на Велосипед за Бебе Вокер

Тоа е Погоден за мали Деца на Tricycle 1 до 3-годишна Внатрешна и Надворешна Велосипедизам да Научат да Одиме

DEN 8890.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ [носат-отпорни гуми] : висока густина ЕВА пена тркала, високиот-густина форма на молекули за намалување на влијанието, ќе можат да се прилагодат на различни патот површината. ★ [стабилна] : Дизајн принципот на стабилноста на триаголник заградата на рамката е продолжен, анти-roll-over е безбедна и стабилна. ★ [со складирање кошница] : тоа е можно да се одделат на предната и задната страна на чување на кошница, голем простор за складирање, рацете, мајката може подобро да се грижи за бебето. ★ [удобна рачка : удобни гумени се справи, не се лизга и удобно. ★ [седиште е прилагодлив и назад] : tricycle седиштето може да се прилагоди и назад, со дизајн со зголемување на висината на backrest, бебето ќе седат повеќе комфорно и безбедно. 【спецификација】Име на Производ : Деца tricycle Age : 3 до 8 години old Support сила : 90k GSize : 83x59x60 CMCharacteristic : 1. мулти-функционални мода модел.Возење да се постави во една од луксуз шетач.2. круг комфорно седиште со памучна подлога и телото кошница.Претпазливост : 1. од страна на осветлување на проблемот, не е случај каде што бојата на производот и сликата ќе биде малку.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.2. пристигнување време : 10-20 дена.3. постои потреба да се донесат свои battery4. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините

Купувачите избираат и