• Ново
Wigsroyal Жените Свила База Пред Чипка Перика Богородица Косата Со Бебе Коса 16 Инчен

Wigsroyal Жените Свила База Пред Чипка Перика Богородица Косата Со Бебе Коса 16 Инчен

DEN 1224.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

6 All Кадрава или Брановидна Стил, после миење, ќе е подобро да се очисти вода за коса, со сува крпа, а потоа се утврдат навивам или брановидна во неговата оригинална форма.5" Пред да се Тилот : 14.2 Wash во една насока од врвот до дното мешање шампон &клима уред,а потоа Исплакнете со чиста вода.Капа Големина : Средна Големина(Обем : 22.5") Обемот : 22.Wigsroyal-Посигурни, Подобро Life100% Премиум Квалитет Човечка Коса Гаранција!Детали за производот : Коса : 100% Индискиот Remy Коса Должина : 18", како што покажува слика во Боја : 1 B# Текстура : Природни Права Чипка Боја : Светло Кафеава Густина : 120% густина, бебе коса околу периметарот Разделба : Слободен Стил,за да може да биде дел од секаде Избелени Јазли : Еден избелени јазли пред косата, Двојно јазли на друго место Косата : Многу Природен Изглед на Свила База : 4.Губење на средството за смекнување на косата(10%-15%) со вода (85%-90%) и користете го како спреј за коса секојдневно пред четкање на косата.Предлагам миење на коса барем еднаш или двапати неделно.5 Капа База : Специјален дизајн на Целосна Чипка Со Свила Врвот за Да се Сокрие Јазли, Само како свој косата расте од вашиот скалп.Целосна Швајцарската/ француски Чипка Со Свила Врвот за да се сокрие јазли, Крајната Природен Изглед исто како на вашиот сопствен косата се зголемува надвор од вашиот сопствен скалпот.5" Храмот на Храмот : 15" Тилот на Вратот : 5.5" Уво на Уво Низ Пред Косата : 12" Уво до Уво Над Врвот : 12.

Особините

Купувачите избираат и

Десет стапчиња за јадење Перики 99J Црвено Бургундија 13x6 HD Транспарентен Бразилецот Тело Бран Перика Пред-Извлечен

Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста.Стави argan масло да се меки на к�

DEN 7847.76