• Ново
Среден запад Бели Само Пирсинг Завртки - 1000 Парче Број 8 X 1/2 со Носење Када & 1/4 Бит - MW-8X12PW10

Среден запад Бели Само Пирсинг Завртки - 1000 Парче Број 8 X 1/2 со Носење Када & 1/4 Бит - MW-8X12PW10

DEN 629.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

ТЕШКИ - Овие само пирсинг завртки со среден запад се квалитетни направени и.Бренд име : среден запад Алатка за & Прибор за јадење.Број на модел : MW-8 X12 PW10. Земја на Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Среден запад авто-пирсинг завртки функција на undercut главата дизајн да им се помогне да се обезбеди големи држи моќ и стабилност.Не постои пред-дупчење бара што ги прави многу лесен за употреба.Совршен за употреба со тенок метал како што се лим и канал работа.Овие 1/4" хексадецимален главата завртки се пакуваат во удобен resalable кади и се достапни и насликани бела и unpainted.Направен во сад.

Особините

Купувачите избираат и