• Ново
Господар Атлетика MPro Работ Платформа Тенис Гребло, 2021 Година Модел

Господар Атлетика MPro Работ Платформа Тенис Гребло, 2021 Година Модел

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

М-Pro одвојува себеси од М1 и М2 со користење на висока густина основни и патентиран лента рамка технологија.Ова го прави понатаму обичај опашка пондерирање лесно, ако сакате повеќе светлата се чувствуваат.* РАБОТ Подесување Комплет продаваат separately Core Густина : Висок ЕВА за една фирма се чувствуваат control Hole Шема : 85 дупка висока позиција за повеќе спин и control Hole Големина : Максимум 3/8" големина за крајна спин и control Weight : 360grams/12.Отстранлив задник капа за да се обезбеди пристап до внатрешноста на справи.Стисок Тип : Господар Атлетика 4 Слој Перница Grip Length : 18 inches Grip Големина : Големина 2 (4 1/4 Инчи ) Enhanced Слатка Место (ESS) : Нови супер ронки функција ги комбинира во корист на нашата курс Pro Ронки во центарот на гребло каде што ви треба најмногу со полесни M30 Ронки околу рабовите за крајна контрола. 2021 Господар Спортски модели вклучуваат отстранлив задник капа за да се обезбеди пристап до внатрешноста на справи.Напредни Јаглерод Матрица материјал во грлото додава уште повеќе вкочанетост за поголема моќ и сила во бунари.Тежина : 360grams/12.Ова го прави понатаму обичај опашка пондерирање лесно, ако сакате повеќе светлата се чувствуваат.Основни Густина : Висок ЕВА за една фирма се чувствуваат контрола.Напредни Јаглерод Матрица материјал во грлото додава уште повеќе вкочанетост за поголема моќ и сила во бунари.Баланс : 270mm/Even Surface Област : 93 квадратни.

Особините

Купувачите избираат и

Ретро Таванот-Тип на Таванот Вино Решетката Цврсто Дрво Таванот Декорација Полица,привремено Прекината Таванот

ВИСИ ВИНО РЕШЕТКАТА / ТАВАНОТ ПОЛИЦА : Европската ретро Стил на Железо Виси Вино Стакло Рек Таванот Деко�

DEN 1727.76