• Ново
Shot Чаша Бело и Црно на Горди воздухопловната Тато Авиони

Shot Чаша Бело и Црно на Горди воздухопловната Тато Авиони

DEN 575.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Има 1.9 оз.Керамички Шут Стакло.Производот Број : 0001-1483827354 Од Jello снимки од пиење игри, нашите сопствени снимен очила донесе личен допир на лентата за резерви.Држење 1.9 мл., оваа керамички шут стакло е достапно со бела или црна внатрешни работи.Идеален за свадба фаворизира, дипломирањето партија услуги, barware и повеќе.

Особините

Купувачите избираат и