• Ново
SENDESTAR Шише за Вода 32oz,3 Капаци,Широко Устата Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Двоен Ѕид Задржи Течности Ладна или Топла во текот на целиот Ден,Пот Доказ Спортски

SENDESTAR Шише за Вода 32oz,3 Капаци,Широко Устата Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Двоен Ѕид Задржи Течности

DEN 797.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

На SENDESTAR Тим нуди високо-квалитетни материјали, кои се занимаваат со клиентите и живот-време гаранција. 【МУЛТИ-КОМПАТИБИЛЕН】 WThe слама капак, исто така, се вклопува во 12 оз 16 оз 18 оз 32 оз 40 мл и 64 оз Хидро Колба широк устата Шишиња со Вода.【НОВ ДИЗАЈНИРАН СТИЛ ШИШЕ】 SENDESTAR 32oz шише за вода W/тенок преглед е дизајниран нова,најголемиот вакуум капацитет термос колба може да се вклопи во било кој стандарден cupholder,совршен за активности на отворено, особено за возење,мисиите,плажа,кампување,велосипедизам,итн. 【БЕЗ ПОТ, НЕМА ПРОБЛЕМ】Ова шише за вода доаѓа со највисока оценка 18/8 Нерѓосувачки Челик достапни кој е целосно отпорен на оксидација и корозија. 【ШИРОКА УПОТРЕБА】SENDESTAR има широк спектар на термос Колба и додатоци, како што се 12/24/32/40/64/87oz нерѓосувачки челик шишиња со вода, патент спорт и слама капаци.Подобро запечатување ефект со завртка / пресврт капа, ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ. 【ЛЕСНО ДА ПИЈАТ & НОСАТ】 - Spout chug капак овозможува максимален проток на вода и лесно една рака пиење.

Особините

Купувачите избираат и