• Ново
Ловечки Нож Дамаск Нож RAPTOR Дамаск Челик Целосна Танг Бакар & Сребрена Жица Рачка, 10 инчен Целокупната Сопствен рачно изработени Фиксна Сечилото на Нож со Кожа Обвив

Ловечки Нож Дамаск Нож RAPTOR Дамаск Челик Целосна Танг Бакар & Сребрена Жица Рачка, 10 инчен Целокупната Сопствен

DEN 1108.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

✅ ПРИМЕНЛИВИ ПРИЛИКИ : Погоден за различни, лов, кампување, опстанок, тактички, воена и отворено ситуации. ✅ НОЖ ДИМЕНЗИИ : вкупна должина : 13.20"; Нож должина : 8" инчи'; се Справи со должина : 5.20" инчи; Тежина на Нож : 12 Унца ИЛИ 345 грама. ✅ НАВИСТИНА ЧЕКАН ФАЛСИФИКУВАНИ ДАМАСК ЧЕЛИК СЕЧИЛОТО : Материјал кој се користи за фалсификување 15 N25 & 1080 и 288 слоеви на Дамаск челик, Ножот има одлична работ на задржување за траен издржливост. ✅ ВИСТИНСКА КОЖА ОБВИВКА со SNAP FASTENER : Висок квалитет на заштитна обвивка со интегриран појас јамка за безбедно и сигурно носат со лесен пристап.Бакар & Сребрена Дрво се Справи Стручно Заврши за Силна и Удобно да се Сфати.

Особините

Купувачите избираат и

Ретро Таванот-Тип на Таванот Вино Решетката Цврсто Дрво Таванот Декорација Полица,привремено Прекината Таванот

ВИСИ ВИНО РЕШЕТКАТА / ТАВАНОТ ПОЛИЦА : Европската ретро Стил на Железо Виси Вино Стакло Рек Таванот Деко�

DEN 1727.76