• Ново
FXXWJP Голема Дрвена Кутија за Накит, Накит Кутија со Огледало, 4-Слој Lockable Накит Кутија, Десктоп Накит Кабинет, што се Користи за Обетки, Прстени, Ѓердани, Белегзии, рач?

FXXWJP Голема Дрвена Кутија за Накит, Накит Кутија со Огледало, 4-Слој Lockable Накит Кутија, Десктоп Накит

DEN 3794.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бојата е предмет на вистинскиот производ.5x16cm Тежина : 3000g Note : не се изложуваат на сонце, се стави во вентилирани место за да се избегне влага!★Забелешка : Поради прирачник за мерење, постои мало отстапување, големината е за повикување само; за личните прикажување светла, за разлика покажуваат разлики,може да биде мало боја разликата помеѓу сликата и вистинскиот производ.(Забелешка : часовници и накит не се вклучени.Содржи вграден во огледало, на 1th фиока вади со 15 прегради додека 2th со 6 прегради и 3th без прегради за чување на некои други големи нараквици, види или брошеви.Ние ќе ви обезбедиме со живот по-продажбата на услугата.Ако имате било какви прашања, само нас контакт, нашите професионални услуги на клиентите тим ќе ви даде задоволителен одговор.Елегантна и Издржлива : кутија За накит е направен од високо-одделение светла сјај, кој прави да уживате во сите функции на гардероба.Сомот Внатрешни работи : фиоките и прегради се наредени со меки кадифени материјал, кој може да се осигурате дека вашиот накит не е нарушена со гребење или вдлабнатини, така што вие можете безбедно да го чувате вашиот накит.Кого вашата сакана Мајка, Сопруга, Ќерка, или Девојка, накит кутија е дури и исто така совршени како housewarming присутни и на годишнината подарок, можеме да бидеме сигурни дека тоа ќе биде најмногу практични и незаборавни подарок што некогаш го добиле.

Особините

Купувачите избираат и

QIAOLI Накит Кутија во Дрвена Кутија за Накит Накит Организатор, 3 Слој Накит Екранот Накит Носителот со Заклучување

➤ Благодарение на рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 35cm разлика, ви бл

DEN 6863.04

YFQHDD Ротирачки Обетки, Обетки, Обетки, Накит Складирање Кутија Носители, Пакување Додатоци, Уво Клипови, Мулти-Слој

Може да се наведнуваат и истегнување : одвиваат слободно.На цилиндрична форма е отворена и може да се ро�

DEN 1716.00

Накит Кутија 10 Слотови Прилагодливи Пластични Правоаголник Транспарентна Кутија за Складирање Занает Организатор

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе би

DEN 959.52

Накит Кутија 24 Мрежи Црна Роза Црвено Кадифе Накит Кутија Прстени, Обетки Ѓердани Шминка Носителот Случај Организатор

【Простор за заштеда на енергија накит организатор кутија】Со Нашите прстен кутија Сите ваши jewelries ќе би

DEN 1075.92