• Ново
Екстра Големи Комунални Tote Торба - Преголеми Расклопна Базен Плажа Платно Кошница

Екстра Големи Комунални Tote Торба - Преголеми Расклопна Базен Плажа Платно Кошница

DEN 960.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мулти-Цел Tote Торба - Совршен носат сите tote торба со отворен врвот, мултифункционални кошница овозможувајќи за употреба на плажа, базен, перење, излети, автомобили багажникот за намирници за складирање, или чистење резерви.Велкро рака на врвот овозможува рачки за да останете заедно, да се направи полесно да се носат.Брзо паѓа со една долга велкро рака на секој од внатрешната страна, во споредба со две мали мало велкро ремени нашите конкуренти имаат.Расклопна џамбо торба која се поставува во секунди со лесен за користење велкро ленти и цврста жица рамка за градење.75" H со околу 13" се справи со пад кој овозможува лесно носење.Екстра големи комунални tote, мулти-цел торба со два надворешни џебови и рачки за користење на плажа, базен, играчка складирање, излети, перење или користење во автомобил багажникот за чување на прехрамбените производи.Купи со 100% сигурност и цел твое право сега!.Многу Соба - Лесно се вклопува осум плажа пливаат крпи во гигант платно комунални торба со простор за suncreen, заштитни очила и плажа играчки во два надворешни џебови.Димензии - Ткаеше повеќенаменски правоаголник tote торба мерки 22.Лесно да се Носат - Велкро рака на врвот овозможува рачки за да останете заедно, да се направи полесно да се носат.

Особините

Купувачите избираат и