• Ново
AQQA LED Аквариум Светлина широк Спектар на Риба Резервоарот Светлина со можност да биде продолжен Загради 12 18 24 32 36 48 Бело, Сино, Црвено Зелена Led диоди Мулти-Боја на 3 Н?

AQQA LED Аквариум Светлина широк Спектар на Риба Резервоарот Светлина со можност да биде продолжен Загради 12

DEN 1127.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Аквариум додатоци, Квалитет На+.Поширока површина го прави топлина дисипација ефект на светлината подобро. 【Пошироката Осветлување Опсег, Посветла и Стабилна】На проширува светлина одбор и 4 редови на светилка монистра направи осветлување спектар на риба резервоарот светлина пошироко.Поширока површина го прави топлина дисипација ефект на светлината подобро.Прошири и задебелена светлина одбор, силни и издржливи.На монтажни адаптер за ефективно се избегнува отпад, и нема потреба да се замени целата риба резервоарот светлина, дури и ако тоа е оштетена.Светлината одбор е запечатен со смола, кои можат ефикасно да се намали штетата на водената пареа на аквариум светлина. 【Високо-квалитетни ПВЦ Школка, Подобро Дисипација на Топлина】На проширува и задебелена ПВЦ сјај школка е поубаво и издржливи.5 мм дијаметар со можност да биде продолжен од нерѓосувачки челик заграда, која им овозможува на рибите резервоарот светлина, може да се совршено прилагодени на резервоари од различни големини.Продолжи заграда, широк применливост.5 мм дијаметар проширување нерѓосувачки челик заграда, силен и здрав.Светлината одбор е запечатен со смола, кои можат ефикасно да се намали штетата на водената пареа на аквариум светлина, и да се зголеми на услугата живот.Направени од 5730 супер-светли LED светилка монистра, висока боја рендерирање и одличен продорен моќ, се врати на природни бои на риби и водни растенија, кои ви даваат одлична гледање ефект.

Особините

Купувачите избираат и