• Ново
Blackmagic Дизајн Напојување - Микро Конвертор 5V10W

Blackmagic Дизајн Напојување - Микро Конвертор 5V10W

DEN 839.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Blackmagic Дизајн PSUPPLY-5 V10 WUSB Напојување - Микро Конвертор 5 V2 A.

Особините

Купувачите избираат и