• Ново
Сината Соба 11.5 Традиции Плоча Set (Постави на 6)

Сината Соба 11.5 Традиции Плоча Set (Постави на 6)

DEN 3159.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поставен препевот на италијанското село, Сина италијански модел е сакана класичен.Карактеристики познатата сина и бела дизајн врамени со Imari граница.Сет од 6 плочи ќе се направи добредојдовте прилог на било украсување мотив.Мотиви се Замок, Milkmaid, грчки, Aesop е Басни, Lucano, и Caramanian.Димензии : Околу 10.5" дијаметар. 1629273 Карактеристики : -Сет вклучува замокот, milkmaid, грчки, aesop е басни, lucano и caramanian плочи. -Сината Соба колекција. -Топла печка само (До 200° С). -Микробранова печка и машина за миење садови безбедно.Боја : -Сина.Модел : -Новина.Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -3.9".Вкупна Ширина - страна на Страна : -10".Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -10".Целокупниот Производ Тежина : -9.55 lbs.

Особините

Купувачите избираат и