• Ново
ЗАСИЛУВАЧ [Аденозин-5-Monophosphate, Слободни Киселина], 10 Грама

ЗАСИЛУВАЧ [Аденозин-5-Monophosphate, Слободни Киселина], 10 Грама

DEN 2353.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрога.Хемиска Формула : C10 H14 N5 O7 P - H2 O.CAS Број : 18422-05-4. Молекуларна Тежина : 365.24. Вообичаено Име : Аденозин-5-Monophosphate, Слободни Киселина.Супстанција Име : Аденозин-5-Monophosphate, Слободни Киселина CAS Број : 18422-05-4 Молекуларна Формула : C10 H14 N5 O7 P H2 O Молекуларна Тежина : 365.24 g/mol.

Особините

Купувачите избираат и