• Ново
Propper Унисекс Проширување Со Ранец

Propper Унисекс Проширување Со Ранец

DEN 2436.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Најлон.Увезени.Машина За Миење.Проширување за дополнителни капацитети.Molle компатибилен webbing за прилагодување.Две надворешни пред џебови со внатрешната организација.Внатрешното копче за задржување клип.Zippered странични џебови се прошири за да се приспособат шише или телефон.На проширување со ранец преобразува да се одговараат без разлика на ситуацијата бара.Доволно за складирање и организација на текот е зголемен од Unzipping екстра 2 инчен во длабочина за уште повеќе простор.Dual страна пристап до задните оддел овозможува безбедна лаптоп складирање или за брз пристап локација за CCW складирање.

Особините

Купувачите избираат и