• Ново
Banjo Браќа 05009 Платно Патнички Ранец, Медиум

Banjo Браќа 05009 Платно Патнички Ранец, Медиум

DEN 1327.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

Класичен тешки-должност 20 унца памук платно надворешноста со голема, отворена внатрешни работи дека е 100% водоотпорни.Дизајниран за велосипед commuters, па промена на облека, ручек, чевли и лаптоп ќе одговара само парична казна.Џебови под размавта; еден голем zippered џеб, средна големина flapped торбичка и молив џебови заврши торба. 1500 кубни инчи со димензии се 11.5 страна 8 од 16 инчи.Вода-отвратителен сува-восок заврши.Banjo Браќа 05009 медиум платно патнички ранец карактеристики истиот дизајн и целосно-водоотпорен заменливи лагер како нашите banjo ранци, но со класичен тешки-должност 20 унца памук платно надворешноста.Голем, отворете внатрешни работи е 100% водоотпорни.Тоа, најверојатно, ќе се вклопи во повеќе отколку што треба да го носат, но тоа беше дизајниран за велосипед commuters, па промена на облека, ручек, чевли и лаптоп ќе одговара само парична казна.Џебови под размавта; еден голем zippered џеб, средна големина flapped торбичка и молив џебови заврши торба.Удобно и одговара на велосипедисти од 5 метри 2 инчи и нагоре. 1500 кубни инчи со Димензии се 11.5 страна 8 од 16 инчи.Вода-отвратителен сува-восок заврши.

Особините

Купувачите избираат и

Половината Торба За Мажи Жени Црна Аризона Знаме, Печати Градите Торба Со Приклучок За Слушалки Дупка Прилагодливи

Висок Квалитет ПоПродажбата На Услугата) : Било Кои Проблеми Може Да Бидат Решени Во Рок Од 24 Часа.Увезен

DEN 479.76

Половината Торба За Мажи Жени Ноќта На Вештерките Тикви За Печатење Градите Торба Со Приклучок За Слушалки Дупка

Увезени Половината Торба.Обично Тоа Треба Цела 715 Дена Стандард За Испорака, 512 Дена За Забрзана Испорак�

DEN 479.76