• Ново
Bolver - Брз Сува, Блесок Нагоре, Модерна, Природни, 9 Слободни Формула, Сјајни Нокти полски Eggshell Браун 668 - 11ml

Bolver - Брз Сува, Блесок Нагоре, Модерна, Природни, 9 Слободни Формула, Сјајни Нокти полски Eggshell Браун

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

САЛОН ИЗГЛЕДА : Bolver лак создаде мода напред нокти, одберете од многу дополнување или спротивставени Bolver лак, со користење на една сенка како основа и различни боја на врвот.Се применуваат мат топ лак за нокти совет над сјајни лак, или обратно -креативните опции се бескрајни.СУПЕР КРАЈ : Супер материјал со голема четка, лесна за нудиме одлични резултати.Овој лак обезбедува неверојатна бојата на вашите нокти со беспрекорна покриеност со лесен-за-користење на четка.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Бидете сигурни дека ноктите се чисти и суви.Користете лак смена да ја избрише секоја солза од секое остатоци на ноктите.Се тресат Bolver лак шише добро.Извлечете ја со четка и фан на тоа по вратот, за да ги исклучите екстра полски.Почнете од центарот на ноктите и да се движат странично.Се применува база на грб и да чекаат за една минута.Примени една или две повеќе палта за уште заврши.Работи на двете раце во исто време да се обезбеди соодветна сушење.ДОЛГОТРАЈНИ : супериорен не-токсични, Бугарија формула која ви дава револуционерен долговечност & a gorgeously сјајни блесок, кој трае околу 6 дена без да се губи својот сјај.БОИ : Bolver обезбедува повеќе од 80 уникатен нијанси.НАПРАВЕН ВО БУГАРИЈА.

Особините

Купувачите избираат и

EMMA Убавина Активни лак, Долготрајни Ноктите во Боја, 12+ Бесплатно Формула, Вегетаријанска храна & Суровост-Бесплатно,

Брзо Сува Формула.Остатокот увери EMMA е најбезбедно лак може да се купи и да го користите.ЕМА е првиот брз

DEN 144.00

EMMA Убавина Активни лак, Долготрајни Ноктите во Боја, 12+ Бесплатно Формула, Вегетаријанска храна & Суровост-Бесплатно,

се залага за Многу Специјален лак не е само 12+ Бесплатно и КАРТАТА еУверение, но, исто така, има нов хранл�

DEN 144.00

во недела Не-Токсични лак, Сјајни Сјај Заврши. Л 05: Лаванда Долготрајни, Вегетаријанска храна & Суровост-Бесплатно,

Единица брои тип : Fl Мл.Оваа пастелни крем лаванда е секогаш добар избор, како што ние транзиција помеѓу �

DEN 432.00