• Ново
Простор Планети Вселенски брод Ракети Ранец за Жените Мода Кожа Ранец Патна Торба Дами Торба

Простор Планети Вселенски брод Ракети Ранец за Жените Мода Кожа Ранец Патна Торба Дами Торба

DEN 1223.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

-Во прво време не може да биде природен мирис, но по неколку дена од сушењето, мирисот ќе исчезне.Структура : 1 главни џеб , 1 патент џеб , 2 лизга џебови, 1 патент џеб во задниот дел на ранец.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.5"/27cm; Ширина 5"/13cm; Висина 12. -Дозволете мало мерење на отстапување за податоци.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Таа има две прилагодливи рамо ремени и рачка на врвот за лесно носење.Забелешки : - Кога се обоени со нечистотија, користете мека сунѓерот четка натопена во сапуница вода, избришете нежно во кул место и сува.Можете да го носат на училиште, на работа, референци, патува, и датира.5"(H)/27 x 13 x 32 см. - Кога не се користи за долго време, ве молиме ставете го во кеса и чувајте го на ладно и суво место. -Торба боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.Материјал : СТП кожа Обвивка материјал : Полиестер Тип : Ранец Пол : девојка / жена Димензии : Должина 10.Повод : Ова е една убава и модерно дизајнирани ранец, кои можат да носат сите ваши мали дневни essentials.Научни и разумни прегради се организирани простор за складирање, доволно за мобилни телефони, паричници, очила, чадори, козметика и други дневни потреби, со многу простор за останатите.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Модерен и неформални микрофибер кожа ранец, погоден за секојдневна употреба, исто така погоден за повремени патување, на шопинг, на училиште, добар избор за подароци.

Особините

Купувачите избираат и

Половината Торба За Мажи Жени Ноќта На Вештерките Тикви За Печатење Градите Торба Со Приклучок За Слушалки Дупка

Увезени Половината Торба.Обично Тоа Треба Цела 715 Дена Стандард За Испорака, 512 Дена За Забрзана Испорак�

DEN 479.76