• Ново
Потресени Дрвени Мрзливи Сузан Плочата со Фабрика База. Длабоко Црвена Заврши. Различни Големини На Располагање

Потресени Дрвени Мрзливи Сузан Плочата со Фабрика База. Длабоко Црвена Заврши. Различни Големини На Располагање

DEN 1918.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големини се движат од 12" 30".Храна Безбедно Полу Сјаен Финиш.Тешки Се Вртат База Во Прилог.Пристигнува Целосно Состави.Обичај Големини На Располагање.Оваа убава, рачно изработени Мрзливи Сузан е направен од рециклирани граѓа и карактеристики убава уникатен Длабоко Црвена боја обоени заврши штици се работ-залепени заедно и потоа се човек-направени супстрат е прикачен како база на долната страна.Тоа е насликан и заврши во црно и не се видливи кога Мрзливи Сузан е во употреба.На база минимизира било bowing или warping дека може да се случи со текот на времето.Таа, исто така служи за укинување на Сузан малку создавање атрактивна сенка линија.Мрзливи Сузан е дополнета со неколку палта на полу-сјај, храна безбедно акрилик заврши.Оваа Мрзливи Сузан пристигнува подготвени за непосредна употреба, заврши со висок квалитет на 12-инчен дијаметар спин база на веќе прикачени.Само ја отвори кутијата, го постави на вашата маса и да уживаат.Се изгради време за овој Мрзливи Сузан е околу 10 работни дена.Ве молиме изберете ја вашата големина од паѓачкото мени за да вашето право Ние сме среќни да се изгради до вашиот зададените димензии.Ако ви треба специјален големина ве молиме порака ни за цитат.

Особините

Купувачите избираат и

YANGPIN - 20 чисто Стакло Мрзливи Сузан Ротирачки Служат Послужавник, Круг Кујна, Трпезариска Маса Плочата Организатор,

★ Ако тоа е голем производ, се судрите со надворешното пакување на оштетените парчиња, ве молиме да ги п�

DEN 210.24

Дрвени Мрзливи Сузан Плочата – се Врти, Цврсто Дрво Мрзливи Сузан Организатор – Мрзливи Сузан Плочата за Табела

Рачно изработени Дрвени Плочата : Рустикален Црвена Врата е круг Мрзливи Сузан е рачно изработени со не�

DEN 3576.00

Ју Лијао Кујната Кабинет Слепи Агол Организатор,од не ' Рѓосувачки Челик Чинијата Носителот,270°Ротирачки простор

Една кошница оптоварување : 4 KG, една кошница големина на : 84*37*5.5 см, висина прилагодливи : 650~750mm,се Повлече

DEN 11999.76

Мрзливи Сузан - 2 Пакет Круг Пластични Јасно Ротирачки Плочата Организација & Складирање Сад во Кантите за Кабинет,

Покрај тоа, неговата висока надворешниот ѕид спречува предмети од лизгање околу додека фах се врти.Со т�

DEN 575.76