• Ново
САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ РЕФУС-FG-11232 Сина Метал Пронајде ФДУ Buna-N Страната Заптивка 13/16 ID, 3-1/2 OD, 1/8 Дебели

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ РЕФУС-FG-11232 Сина Метал Пронајде ФДУ Buna-N Страната Заптивка 13/16 ID, 3-1/2 OD, 1/8 Дебели

DEN 314.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Type : Full Лице.За Страната ANSI Класа : 150. За Цевки Големина : 1/2".Температурата Опсег : -50° F до 400° F. Спецификација Сретна : ASTM D2000 МОБ 608 ФДУ 21 CFR 21 177.2600. Метални спојници им се овозможи на овие ФДУ Целосна се Соочуваат со Прирабница Дихтунзи за да се подигнат од метал откривање системи треба да тие солза или да падне во процесот поток.Buna-N има одлична отпорност на масло, вода, и благи хемикалии.Сето тоа е гумена конструкција го прави повеќе compressible и еластични од Aramid.

Особините

Купувачите избираат и