• Ново
Manfrotto 700RC2,190CXV3 Tripod Комплет со 190CXV3 Карбонски Влакна Tripod и 700RC2 Глава

Manfrotto 700RC2,190CXV3 Tripod Комплет со 190CXV3 Карбонски Влакна Tripod и 700RC2 Глава

DEN 8452.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Течност главата за свилен мазна panning.100% јаглерод влакна цевки обезбеди најдобра цврстина и е екстремно мала тежина.Ова видео tripod комплет доаѓа со Manfrotto 700 RC2 Главата и 055 CXV3 Tripod.

Особините

Купувачите избираат и