• Ново
Еду-Лаборатории Нерѓосувачки Челик Лабораторија Beakers со Рачка, Грифин-Стил (500 mL)

Еду-Лаборатории Нерѓосувачки Челик Лабораторија Beakers со Рачка, Грифин-Стил (500 mL)

DEN 647.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Обем : 500 m L.Претерани разгореа мушка и фрлаат spout.Нема да рѓа, чип или кора.Капацитет целосна марка во близина на врвот на beaker обезбедува точни мерења. 8.0 О Д x 11.2 H cm.Латекс-слободни.Нерѓосувачки челик изградба.Нема да рѓа, чип или кора.Мазна завршница за брусен метал естетика.Произведени од AISI стандардните нерѓосувачки челик со строга контрола на квалитетот и супериорен во однос на изработка.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CE-Квалитет Марка, ISO 13485, ФДУ и други Стандарди за Квалитет.Претерани разгореа мушка и фрлаат spout.Нема да рѓа, чип или кора.Капацитет целосна марка во близина на врвот на beaker обезбедува точни мерења.

Особините

Купувачите избираат и

Издржливи Лабораторија Beaker Јасно Мерење на Купот на Стакло Beaker Висока Температура Отпор Првенство за Лабораториски

Боја : Транспарентна.сосема нов и висок квалитет.Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате

DEN 1389.60