• Ново
KSSMJZ Батерија Светло Отворено Ултра-светли Високо-моќ Преносни Searchlight за голем дострел Дома Патрола Рудници (Боја : А, Големина : 89h)

KSSMJZ Батерија Светло Отворено Ултра-светли Високо-моќ Преносни Searchlight за голем дострел Дома Патрола Рудници

DEN 616.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Lampe преносни à très високата puissance.Les quatre mèches sont intégrées, la source lumineuse est стабилна, ла durée de vie est longue et la portée est големи.Batterie longue durée, dure и анти-цевка.Ле корпус големи и léger ле раздерете facile à транспортерот.Eclairage extérieur, ménage quotidien.Lampe преносни à très високата puissance.Les quatre mèches sont intégrées, la source lumineuse est стабилна, ла durée de vie est longue et la portée est големи.Batterie longue durée, dure и анти-цевка.Ле корпус големи и léger ле раздерете facile à транспортерот.Eclairage extérieur, ménage quotidien.matériel : plastique Liste де colisage : 1 * projecteur.Мислењето : 1. En raison de la mesure manuelle, veuillez permettre une erreur де 2 à 3 %.Avant d'enchérir, assurez-que vous cela ne vous dérange pas.2. Ла couleur peut varier en raison de différents moniteurs, veuillez vous référer ау produit réel.Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините

Купувачите избираат и

Ретро Таванот-Тип на Таванот Вино Решетката Цврсто Дрво Таванот Декорација Полица,привремено Прекината Таванот

ВИСИ ВИНО РЕШЕТКАТА / ТАВАНОТ ПОЛИЦА : Европската ретро Стил на Железо Виси Вино Стакло Рек Таванот Деко�

DEN 1727.76