• Ново
Кошмар Пред Божиќ 11 Вегетаријанска Кожа Мини Ранец - A21950

Кошмар Пред Божиќ 11 Вегетаријанска Кожа Мини Ранец - A21950

DEN 2039.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ранец Мерки - 11"H x 8.5"W x 4"D : Пред Џеб Мерки - 6 1/2"W x 4 1/4"H x 1"D. Faux Кожа со Метален Хардвер, Прилагодлив Рамо Ремени : Топ Справи.Патент Главната Преграда : Магнетни Затворање Предниот Џеб.Два странични џебови.Производителот препорачува за возраст од 3 години и постари.Службен Лиценциран Производ.Направени на вегетаријанската faux кожа, zippered отворање, врвот носат рачки, и прилагодливи рамо, рака.Ова е бутик-квалитет на модата ранец чанта со многу големи детали.Главната преграда затворање има две повлече табот патентите за лесен пристап.Целосно наредени внатрешни работи со Сатен Најлон.Внатрешни работи патент џеб.Сјајна злато хардвер.

Особините

Купувачите избираат и