• Ново
Siebzeh Сина, Пурпурна Желка Меур Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72 x 24 x 6mm)

Siebzeh Сина, Пурпурна Желка Меур Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се

DEN 1271.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого. 【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Екстра дебели и мека, овој мат овозможува удобно јога пракса преку обезбедување на амортизирање за колената, глуждовите, и други чувствителни области.Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии.6 см дебелина, доаѓа во различни бои.

Особините

Купувачите избираат и

Една Мечка Јога Мат Убава Американски Индијански Племенски Етнички Мотиви Геометриски Фитнес Мат Еко-Пријателски

Големина : големината на овој јога мат е 70.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.Тоа може да биде лесно укината и може

DEN 839.76

Unicey Гроздобер Пиратски Наутички Мапата Компас Телескоп Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76