• Ново
Брада Раст Комплет - 5 во 1 -Брада Раст Ролери, Брада Раст Серум Масло (1oz), Брада Миење Сапун, Круша Дрво Брада Чешел - Органски, Вегетаријанци, Брада Производи - Подароц

Брада Раст Комплет - 5 во 1 -Брада Раст Ролери, Брада Раст Серум Масло (1oz), Брада Миење Сапун, Круша Дрво

DEN 448.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

НЕМА ПОВЕЌЕ ТРНЛИВ БРАДА - се Постигне брада на вашите соништа за користење на нашата брада раст комплет.Ние препорачуваме постојана употреба за три месеци за најдобри резултати.ТИТАНИУМ РОЛЕРИ - Нашите Брада Ролери за Брада има 540 игли со должина од 0.25 mm, и тоа е sterilized под УВ светлина, пред да можеме брод за вас.ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ - На Брада Раст на Нафта и Чистење Сапун имаат потребните состојки за здрав брада развој, како што се Биотин, Витамини, и Capilia Longa.ЦЕЛОСНА ПОМОШ - Затоа што сакате да бидете на вистинскиот пат и целосно да се разбере на целиот процес, ние ви обезбеди со целосна водство преку нашите Брада Раст Видео Разбира и Е-Книги.ФОЛИКУЛ БУСТЕР е создадена од страна на пријателе кој, како и се бореле со вошлив коса генетика.Со оваа целиот комплет доаѓа заврши до Ш се разбира, е-Книги, како и целосна водство на вашата брада раст патување.

Особините

Купувачите избираат и

Јога Замав Поставите Прашка,Вратата Замав,се Протега Опрема,Вратата Замав,Танц,Оди наопаку за Јога Практикант

Нумерирани Прилагодување Strip The sash се прилагодливи за различни должини / протега, може да се прилагоди на

DEN 527.76