• Ново
Flexzion Нерѓосувачки Челик Куче Сад Нема Совет Гума База за Храна, Вода, Отстранлив Милениче Фидер Носителот, Анти-Пропадна Не се Лизга Куче Чаши за Мали Средни Кучиња

Flexzion Нерѓосувачки Челик Куче Сад Нема Совет Гума База за Храна, Вода, Отстранлив Милениче Фидер Носителот,

DEN 503.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Капацитет - Ова куче храната сад држи до 24 течност унци / 3 НИ Чаши (700ml)., и се избегнува spills додека вашето домашно милениче јаде.Без совет Против Пролизгување Дизајн - Дизајниран со гумени прстен на дното, ова куче сад останува во место, го заштитува вашиот кат од нула.Гума база застане е исто така лесно да се чисти од благи јадење сапун вода за да се отстранат остатоци од храна.Разноврсна капацитет погоден за повеќето кучиња и мачки.Со соодветна нега, ова домашно милениче сад ќе трае со години.Совршен за сува kibble, мокра храна, третира, или свежа вода.Лесно да се Чисти - Со 'рѓа-отпорни и се отстранува од не' рѓосувачки челик чаши нуди издржливост и е машина за миење садови безбедно.

Особините

Купувачите избираат и