• Ново
BENGKUI Ориз складирање кутија Ориз Складирање Кутија со Капак, 5kg Ориз Складирање Кутија Инсекти-Влага Доказ-Доказ Жито Сад со Мерење Шолја Ориз Кутија Дрво, Складира?

BENGKUI Ориз складирање кутија Ориз Складирање Кутија со Капак, 5kg Ориз Складирање Кутија Инсекти-Влага Доказ-Доказ

DEN 1754.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овие херметички храна-безбедно контејнери се идеални за складирање на сува храна (како што се брашно, шеќер, ориз, житарки, житарки, ореви, грав, закуски, тестенини шпагети, чај и кафе, итн.). 29x24x20.5cm, Голем капацитет е лесен за употреба.Може да се справува со сите видови на храна, како бонбони, житарки,ориз, куче храна и така натаму.Висок квалитет на природен цврсто дрво, животна средина и не-токсични, здрав за употреба.Пакување : 1 x Преносни Дрвен Кујнски Ориз Складирање Кутија 5 KG.Дрвени складирање бин со 5kg капацитет е голема enought за секојдневна употреба.Спецификација : .Материјал : Пауловнија Дрвени.Капацитет : 5kg.Производ Големина : 29x24x20.5cm.Производ Тежина : 1500g Package Содржина : .1 x Ориз складирање сад 5kg.1 x Ориз Bucket If имате било какви прашања, можете да нè контактирате.за да ви даде задоволително решение.

Особините

.Material:
Paulownia Wooden.Capacity

Купувачите избираат и