• Ново
Ноќно Настани за Темнината, 1080p FHD, 984ft / 300 метри Гледање Опсег, 4 LCD Дигитален ноќенпоглед Очила со 5X Дигитален Зум, за Лов, Кампување

Ноќно Настани за Темнината, 1080p FHD, 984ft / 300 метри Гледање Опсег, 4 LCD Дигитален ноќенпоглед Очила

DEN 1245.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

High Definition видео 3*АА/6*AA0 SD јазик : Повеќе јазици се available Date печат : Поддршка за поставување на датумот и времето.Датум марки и време марки на фотографии и видео files Operation копчиња : 6 buttons Working температура : -20℃ до +60℃температура на Чување : -30°C до +70°CFunction : Фотографија, видео, camera Packing list1 x Ноќ визија device1 x USB cable1 x Manual1 x Strap1 x Боја кутија.

Особините

Купувачите избираат и

BENGKUI Ориз складирање кутија Ориз Складирање Кутија со Капак, 5kg Ориз Складирање Кутија Инсекти-Влага Доказ-Доказ

Овие херметички хранабезбедно контејнери се идеални за складирање на сува храна (како што се брашно, ше�

DEN 1754.40

Ретро Таванот-Тип на Таванот Вино Решетката Цврсто Дрво Таванот Декорација Полица,привремено Прекината Таванот

ВИСИ ВИНО РЕШЕТКАТА / ТАВАНОТ ПОЛИЦА : Европската ретро Стил на Железо Виси Вино Стакло Рек Таванот Деко�

DEN 1727.76