• Ново
Под Оклоп Мажите Џет 2019 Работи Чевли, Црна

Под Оклоп Мажите Џет 2019 Работи Чевли, Црна

DEN 1134.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кожа и Текстил.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу средината на врвот од лак.Лиен & перфорирана кожа & текстил горниот за breathability & поддршка.Издржливи TPU шалче е отпорни на абразија & помага во одржување на формата.Внатрешни пета контра за заклучени во поддршка & одговара.Внатрешни bootie конструкција за безбедно, удобно се вклопуваат.Умре сече ЕВА sockliner обезбедува underfoot амортизирање & поддршка.Вие нема да имаат време да се мешаат на грбот суд со Под Оклоп® Џет кошаркарски патики.Издржливи мрежа и vented синтетички горен дел со чувано пети.Средината на врвот силуета.Традиционалните јамка чипка-до затворање.Поместена мрежа јака и јазик за голем чувствуваат против нога.Умре сече ЕВА sockliner обезбедува екстра перница, додека одржување на вашата нога заклучени во.Лиен целосна должина ЕВА пена midsole.Повеќенасочни-treaded гумени outsole обезбедува влечење во повеќе насоки за подобра странична и линеарно движење.Увезени.Мерења : Тежина : 13 oz Product мерења беа направени со користење на големината 11.5, ширина и Д - Медиум.Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Тежина на обувки е врз основа на еден објект, а не еден пар.

Особините

Купувачите избираат и