• Ново
Melkco Премиум Кожа Случај за Apple iPhone Xs Макс (6.5) - Jacka Тип (Brown)

Melkco Премиум Кожа Случај за Apple iPhone Xs Макс (6.5) - Jacka Тип (Brown)

DEN 863.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од Премиум Cowhide Кожа, случајот нуди минималистички стил, додека ангажирање на корисникот со мазна и texturized допир.На Рачно изработени случај обезбедува долготрајност.Тока Затворање Дизајн - Совршен натпревар за телефонот случај, ефективно се избегнува ја предната маска од испаѓање, исто така, додавање и леснотија на користење.Микрофибер обвивка помага да се заштити телефонот и е направена од мека Superfine влакна.Тоа ви помага да го заштитите телефонот од гребнатини и случајно оштетување.Поставата дава модерен и елегантен изглед.Целосен пристап до сите функционалност и пристаништа - Прецизност cut-испис овозможи целосен пристап до пристаништето карактеристики.Слушалки може да биде лесно да се поврзани на телефонот, и да го полните вашиот уред е многу поудобно.Попознат како Флип тип овој случај овозможува на корисниците со основните сите круг на заштита.На sleekness на телото случај е заштитена и воопшто лесни.Главно направени од вистинска Кожа овие традиционално се Рачно направена со висок квалитет крои.Тоа е лесно да се отвораат и затвораат кога ќе пристапите до вашиот телефон.Кога сте затворање на случајот заедно сте секогаш покривање на вашиот уред со предната Маска.Оваа посветен Флип надолу отворање е уникатна карактеристика во Европски стил дизајни.

Особините

Купувачите избираат и

Ретро Таванот-Тип на Таванот Вино Решетката Цврсто Дрво Таванот Декорација Полица,привремено Прекината Таванот

ВИСИ ВИНО РЕШЕТКАТА / ТАВАНОТ ПОЛИЦА : Европската ретро Стил на Железо Виси Вино Стакло Рек Таванот Деко�

DEN 1727.76