• Ново
Tennsco Затворени Комерцијални Челик Shelving, Пет-Полица, 36w x 24d x 75h, Средна Сива

Tennsco Затворени Комерцијални Челик Shelving, Пет-Полица, 36w x 24d x 75h, Средна Сива

DEN 11441.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Полиците се прилагоди во 1" постепено со компресија клипови.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .капацитет на полица (врз основа на 36 x 12 полица рамномерно распоредени).

Особините

Купувачите избираат и

Ретро Таванот-Тип на Таванот Вино Решетката Цврсто Дрво Таванот Декорација Полица,привремено Прекината Таванот

ВИСИ ВИНО РЕШЕТКАТА / ТАВАНОТ ПОЛИЦА : Европската ретро Стил на Железо Виси Вино Стакло Рек Таванот Деко�

DEN 1727.76