• Ново
Рачно Насликани Зумира Елени Зголеми Цвет Жените Кожа Ранец Schoolbag Торба Секојдневен Daypack Стил Размавта Ранци за Девојки

Рачно Насликани Зумира Елени Зголеми Цвет Жените Кожа Ранец Schoolbag Торба Секојдневен Daypack Стил Размавта

DEN 1223.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тежина : 0.5"/27cm; Ширина 5"/13cm; Висина 12.Научни и разумни прегради се организирани простор за складирање, доволно за мобилни телефони, паричници, очила, чадори, козметика и други дневни потреби, со многу простор за останатите. -Во прво време не може да биде природен мирис, но по неколку дена од сушењето, мирисот ќе исчезне.5"(H)/27 x 13 x 32 см.Повод : Ова е една убава и модерно дизајнирани ранец, кои можат да носат сите ваши мали дневни essentials.Материјал : Ранец направен од висок квалитет на мека синтетички кожа и полиестер обвивка, не е лесно да се деформирани и удобен за носење.5"/32cm Структура : 1 * главната преграда; 1 * патент скриена преграда; 2 * отворете торбичка; 1 * назад патент џеб.Модерен и неформални микрофибер кожа ранец, погоден за секојдневна употреба, исто така погоден за повремени патување, на шопинг, на училиште, добар избор за подароци.Таа има две прилагодливи рамо ремени и рачка на врвот за лесно носење.Големина : 10.Можете да го носат на училиште, на работа, референци, патува, и датира. - Ако имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Структура : 1 главни џеб , 1 патент џеб , 2 лизга џебови, 1 патент џеб во задниот дел на ранец. -Торба боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings. -Дозволете мало мерење на отстапување за податоци.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите е можно.

Особините

Купувачите избираат и

HNTHY Ранец Миленичиња Патување Преносни Мачка Торба Количка за Миленичиња Превозници Топлина Дисипација Милениче

Применливи Миленичиња : Мачки.Карактеристики : Дише Топлина Дисипација.Тежина:1.15 кг.Голема големина: �

DEN 8890.56