• Ново
Novatto GF-057MB-PUD Каскада Еден Лост Водопад Брод Тапа Сет, Мат Црна

Novatto GF-057MB-PUD Каскада Еден Лост Водопад Брод Тапа Сет, Мат Црна

DEN 7370.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

AB1953 Ниски Води во Согласност; c UPC и NSF Уверение. 25 инчен опашка цевка на дното.Вклучува : тапа, потрошувачка, монтажа прстен и Глечерот Мраз Sealer. 5 инчи; Spout висина : 8.Нашите повисоки тапа дизајн обезбедува повеќе простор под spout за перење и чистење оние раце.Само додадете вода и да уживате во Novatto е Ограничено Траење. 75-инчен мозоци отворање.Висок притисок керамички кертриџ гарантира долговечност и проблеми-слободна употреба.Дизајнирани да работат со стакло, камен, керамика или било потоне со 1.Тапа висина : 11.На сечење на работ на модерната тапа дизајн, овој водопад тапа ќе додадете контакт на стил и софистицираност на било бања или во прав соба.И двете се изградени од цврст месинг и обложено со мат црна заврши за проблеми-слободна употреба. 75-инчен мозоци отворање.Еден лост контрола на температура и вода под притисок. 5 инчен висока (кога е затворен) со 1. водоводни инсталации. 5-инчен дупка е потребно за стандард U.

Особините

Купувачите избираат и